Andmeturve ja -varundus

Andmekrüptijad, botnetid, DDOS-ründed ja teised kahjurprogrammid ohustavad kõiki arvuti- ja mobiilseadmete kasutajaid. Viirustõrje, rämpspostifilter ja varundamine on vajalikud nii era- kui ärikliendile. Kahjuks pole kõik turul pakutavad andmeturbe ja varunduslahendused ühtemoodi tõhusad, mugavad kasutada ning ei vasta klientide ootustele. Klientidel on tihti väga keeruline valida parimat toodet ja siin tuleme appi meie.

Ideaalne maaletooja

Kõik kliendid väärivad vaid parimaid lahendusi ning kiireimat teenindust. Just seepärast keskendusime tootjatele, kelle kõrget professionaalsust hinnatakse kogu maailmas ja keda me saame soovitada oma kogemustest lähtuvalt. Vaid kaht tootjat esindades oleme nende toodete eksperdid, haldame virtuoosselt hinnakirja ja vastame välkkiirelt kõikidele klientide küsimustele.

Menelon asutati 1998. aastal ning on Kaspersky toodete maaletooja alates 1999. aastast ja Acronis´e toodete edasimüüja alates 2006. aastast.
1997. aastal asutatud Kaspersky on spetsialiseerunud viirustõrjerakenduste, rämpsposti ning häkkeriterünnakute ja muude arvutiohtude eest kaitsvate lahenduste loomisele, samuti kasutajatele arvutiohutuse õpetamisele. Kuulub nelja juhtiva arvutiturbelahenduste tootja hulka. https://www.kaspersky.com
2000. aastal asutatud Acronis keskendub andmete varundamise, taastamise ja turvalise hävitamise lahenduste väljatöötamisele. Acronis´e lahendused on hinnatud üle kogu maailma oma kasutusmugavuse ja –lihtsuse poolest isegi väga suurtes võrkudes. https://www.acronis.eu
Usaldusväärsus
Kiirus
Töökindlus
Menelon OÜ (reg nr. 10332424) Kiisa 8b, 11313 Tallinn, Estonia
E-mail: info@menelon.ee Phone: +372 602 34 00